T.C. İpekyolu Kalkınma Ajansı “Bağımsız Değerlendiriciler” Görevlendirilecek


T.C. İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından TRC1 (Gaziantep, Adıyaman, Kilis) Düzey 2 Bölgesi’nde 2018 yılında yürütülecek Mali Destek Programlarına 8 Kasım 2008 tarihli 27048 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan “Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği” çerçevesinde sunulacak projelerin başvuru rehberlerinde belirtilen esaslara göre mali ve teknik açılardan değerlendirmesini yapmak üzere Bağımsız Değerlendiriciler
görevlendirilecektir.

Bağımsız Değerlendirici olarak görev yapmak üzere başvuranların en az lisans mezunu olmaları ve aşağıda belirtilen alanlarda en az beş yıllık deneyime sahip olmaları gerekmektedir.

Bağımsız Değerlendirici olarak görevlendirilmek üzere başvuruda bulunmak isteyen adayların, Kalkınma Ajansları yönetim sisteminden (https://kaysuygulama.kalkinma.gov.tr) değerlendirici havuzuna kaydolup, sistemden İpekyolu Kalkınma Ajansı Mali Destek Programlarına değerlendirici olarak başvuru yapması gerekmektedir. Başvurular KAYS üzerinden 18 Ocak 2018 tarihinde başlayacak olup, 26 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.