Sürdürülebilir İş Ödülleri Başvuruları Uzatıldı


Sürdürülebilir İş Ödülleri’ne başvurular tüm sektörlere açıktır. Sürdürülebilir iş modellerine dönüşüm yalnızca büyük ölçekli firmalar ile değil, küçük ölçekli sosyal girişimler ve yerel yönetimlerin de katkıları ile gerçekleşecektir. Bu nedenle büyük ölçekli firmaların yanı sıra KOBİ, Startup ve Yerel Yönetimlerin de alt kategori olarak değerlendirilmesine karar verilmiştir.

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Sürdürülebilir İş Ödülleri’ne merkezi ve/veya işletme yeri Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüzel kişiliğe sahip KOBİ’ler, büyük ölçekli işletmeler, startuplar ve yerel yönetimler başvurabilir.

Sürdürülebilir İş Ödülleri yalnızca özel sektör ve yerel yönetim başvurularına açıktır. Bu nedenle sivil toplum örgütleri (dernek, vakıf vb.) ve akademik kurumlar ödül başvurusunda bulunamazlar. Ancak bu kurumların özel sektör iş birliği ile gerçekleştirdikleri projeler, proje paydaşı şirketin başvurusu ile dolaylı olarak ödül kapsamına alınmaktadır.

  • KOBİ – Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (1-250 çalışan)
  • Büyük Ölçekli İşletmeler (250’den fazla çalışan)
  • Startuplar
  • Yerel Yönetimler

Sürdürülebilir İş Ödülleri’ne katılmak için online sistem üzerinden kullanıcı adı/şifre oluşturduktan sonra başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunu dilediğiniz zaman kaydedebilir ve son başvuru tarihine kadar üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Başvuru sistemine gitmek için lütfen tıklayınız. Tüm başvuru süreciniz boyunca tarafınıza bilgilendirme e-maili iletilecektir. Lüften bu e-mailleri dikkatlice okuyunuz.

Son başvuru tarihi 23 Ağustos 2017.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.