Sivil Yaşam Derneği 2017-2020 Stratejik Planı Yayınlandı


Sivil Yaşam Derneği’nin 2017-2020 yılları arasındaki hedeflerini ve amaçlarını gösteren stratejik planı hazırlanarak, kamuoyunun bilgisine sunuldu.

Amaç ve hedefleri itibariyle gençlik dernekleri arasında farklı ve ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Sivil Yaşam Derneği, 2017-2020 yılları arasındaki stratejik hedeflerini ve amaçlarını yayınlayarak sivil toplum alanında gençlik adına önemli bir işe daha imza attı.  Yayınlanan stratejik planın içeriğinde, ‘Stratejik Planlama Süreci’, ‘Durum Analizi’ ve ‘Geleceğe Bakış’ bölümlerinin yanı sıra ülkemizdeki sivil toplum çalışmalarına dair çeşitli bilgiler bulunuyor.

Gerçekleştirdiği faaliyet ve projelerle Türk gençliğine önderlik eden ve ülkemizi uluslararası gençlik platformlarında temsil eden Sivil Yaşam Derneği, gençlerin bilgi birikimini ve farkındalığını arttırarak ülkemize nitelikli gençler kazandırma gayreti içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Vizyon hedeflerine ulaşma gayretinin yanı sıra sürdürdüğü faaliyetlerde kalitenin artırılması, kaynak kullanımında etkinlik, verimliliğin sağlanması, sivil toplum algısının geliştirilmesine yönelik çabaların somut bir yol haritası olarak yayınlanan ‘Sivil Yaşam Derneği 2017-2020 Stratejik Planı’ yürürlüğe girmiştir.

Stratejik plana buradan ulaşabilirsiniz.