Sırtçantalı Gezgin Seyahat Bursu Başvuruları Başladı


Üniversite öğrencisisin, seyahat etmek istiyorsun, enerjin ve zamanın var ama paran mı yok?

Sırtçantalı Gezgin Seyahat Bursu, herhangi bir karşılık beklemeden bir üniversite öğrencisinin faydalanması arzusuyla 2017 yılında iki şahıs tarafından hayata geçirilmiş ve bu sene ikincisi verilen bir burstur.

Sırtçantalı Gezgin Seyahat Bursu 2018; sahip olduğu hayat şartları nedeniyle henüz Türkiye sınırları dışına çık(a)mamış -cinsiyet fark etmeksizin- bir üniversite öğrencisinin farklı memleketler görebilmesi, buralarda öğreneceklerini geri döndüğünde çevresinde uygulayabilmesi fikrinden yola çıkan ve adını, bu fikri hayata geçiren kişilerden birinin üniversite döneminde yapmış olduğu düşük bütçeli sırtçantalı seyahatleri konu alan seyahat blogundan alan bir burstur.

 

Seyahat bursu 2018 – Son başvuru tarihi

27.05.18, Türkiye saatiyle 23:59’a kadar tüm gerekli evrakları sayfanın altında bulunan form üzerinden teslim etmiş olmanız gerekmekte. Geç yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Seyahat bursu 2018 – Yarı finale kalan 5 kişinin açıklanacağı tarih

Seyahat bursuna başvuru yapanların arasından yarı finale kalan 5 kişinin isimlerini 03.06.18 tarihinde saat 12:00’de buradan duyuracağız.

Seyahat bursu 2018 – Kazananın açıklanacağı tarih

İki yedek aday olmak üzere 1. Sırtçantalı Gezgin Seyahat Bursu‘nu kazananın ismini 10.06.18 tarihinde buradan sizlerle paylaşacağız.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Bir cevap yazın