Red Bull Amaphiko Connect: Katıl, Öğren, İlham Al


Red Bull Amaphiko Connect etkinliği, Türkiye’den 40’a yakın girişimin bulunduğu e-platformdaki sosyal girişimcilere pratik bilgiler ve ilham veren fikirlerle dolu 2 günlük yoğunlaştırılmış bir eğitim programı sunacak.

Red Bull Amaphiko Connect, 2 – 3 Aralık 2017 tarihlerinde İstanbul, 4. Levent Sanayi Mahallesi’nde yer alan No: 15’te gerçekleşecek.

2 Aralık Cumartesi günü 09.00 itibariyle başlayacak etkinlikte, Red Bull Amaphiko Academy mezunu Perrine Schober ile bir söyleşi gerçekleşecek. Ardından, Sosyal bir marka yaratırken “Küresel Düşünmek”, Sosyal İş Modeli ve İş Planı Tuzakları, Finansman Yolları/Yöntemleri, Sosyal Girişimciler için Yasallaşma/Yapılaşma gibi başlıklarda konuşmalar yer alacak. Günün sonunda ise Red Bull Music Academy mezunlarından Zeynep Erbay’ın DJ seti ve ardından The Away Days’in performansı katılımcıları bekliyor.

3 Aralık Pazar gününün açılışını ise, Serdar Kuzuloğlu yapacak. Ardından, Hikaye Anlatımı ve Dijital Hikayeleştirme gibi başlıklarda yine ilham verici workshop ve konuşmalar gerçekleşecek. Kayıt olmak için tıkla!