Paris’te Tüm Masrafların Karşılandığı Erasmus + Gençlik Programı için Başvurun


23-27 Eylül 2017 tarihleri arasında Paris’te Erasmus Plus Gençlik Programında fiziksel veya zihinsel engelli gençlerin katılımı için Gençlik çalışanları için Ortaklık Oluşturma Faaliyeti düzenlenecektir.

Bu gençlerle çalışan birçok organizasyon için bir Avrupa projesi düzenlemek çok zor olabiliyor. Ortak bulma, iletişim sorunlarının üstesinden gelme, hareketliliğin sınırlı olması gibi birçok problemle yüzleşmek zorundalar … Bu seminer, genç çalışanların karşılaşabilecekleri engelleri göz önüne alarak projeler düzenlemelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

 Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır.

Son başvuru tarihi 31 Mayıs 2017‘dir.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Bir cevap yazın