Öğrenci Taşıma Hizmeti


IHALE ILANI

Save the Children, çocuklar için çalışan dünyanın önde gelen bağımsız bir kuruluştur. Biz, 120 ülkede çalışıyoruz. Çocukların hayatlarını kurtarıyoruz; onların hakları için savaşıyoruz; potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Biz, çocukları iyileştirecek atılımları teşvik etmek ve hayatlarında hızlı ve kalıcı bir değişim sağlamak için ortaklarımız ile birlikte çalışıyoruz.

Dünya çapında iki milyonu aşkın destekçimiz var ve 2011 yılında insani kriz zamanlarında sağlık, beslenme, eğitim, koruma ve çocuk hakları programları aracılığıyla daha önce hiç olmadığı kadar çok çocuğa ulaştık.

Save the Children International Türkiye, aşağıdaki ihtiyaçların tedariği için teklif teslimine davet etmektedir:         Öğrenci Taşıma Hizmeti

Detaylı teknik özellikler ihale dokümanlarında yer almaktadır.

Eğer teklif vermek istiyorsanız procurement.turkey@savethechildren.org adresinden Elif Ilker ile iletişime geçiniz ve ihale dökümanlarını talep ediniz.

Veya

Aşağıdaki adresten ihale dökümanlarını teslim alınız.

Save the Children International

USO Center

Buyukdere caddesi No.245 Kat:10

Maslak Sarıyer

 

İhale evraklarını en kısa sürede istemeniz / toplamanız tavsiye edilir.Tamamlanan ihale belgelerin son teslim tarihi 26 Ağustos 2018, 17:00’dır.