Letonya’da Uzun Dönem AGH Projesi


Çeşitli görevleri farklı ve olağandışı şekillerde gerçekleştirmek için fırsatlar sunarak gönüllü becerilerini geliştirmeyi amaçlayan Avrupa Gönüllü Hizmeti projesine 2 gönüllü aranmaktadır. Gönüllülerin grafik tasarım, fotoğraf ve sinema teknolojisi becerileri ile gazetecilik ve sanat aktivizminde geçmişe sahip insanlarla kültürel açıdan aktif olması tercih sebebidir.

Konaklama, Yiyecek ve Ulaşım

12 aylık bu projede gönüllüler çalışma alanının yakınında bir daireyi paylaşacak ve gerekirse bisiklet ve / veya otobüs bileti için para sağlanacaktır. Bütün bu pratik kararlar, gönüllü ihtiyaçlar göz önüne alınarak yapılacaktır.

Kimler Başvurabilir?

Farklı geçmiş ve deneyimlerden, zorlu ekonomik veya coğrafi konumdaki gönüllüler başvurabilir. Grafik tasarım, fotoğraf ve video, gazetecilik ve sanat aktivizmi konularında bir geçmişe sahip gönüllü aranmaktadır.

Bütün başvurular dikkate alınacaktır.

Nasıl Başvurabilirim?

evs.klkc@gmail.com adresine CV’niz ve niyet mektubunuzu içeren bir e-posta gönderin. Birlikte uygulamak istediğiniz bazı proje fikirleriniz varsa lütfen niyet mektubunuza yazınız. Son başvuru tarihinizden sonra sana geri döneceğiz.

Proje tarihleri: Eylül 2018 – Eylül 2019

Son başvuru tarihi: 05/03/2018

Detaylı bilgi için tıklayınız