İsviçre’de Tüm Masrafların Karşılandığı Zirveye Davetlisiniz


Küresel Değişim Gençlik Zirvesi, 18-23 yaş aralığındaki 60 değişim yaratan genci, eğitimli oturumlar, ağlar ve atölyelerden oluşan bir haftalık, tamamen finanse edilen, yaşamı değiştirecek bir gençlik fırsatı için 2018 küresel gençlik zirvesinde bir araya getiriyor. Program, her zirvenin olabildiğince alakalı ve olabildiğince etkili olmasını sağlamak için ekibiyle birlikte program oluşturan geçmiş zirvelerden Küresel Değişim Programcısı tarafından tasarlandığı gibi her yıl değişir. Bu nedenle, zirveden kısa süre önce 2018 programı paylaşacaktır.

Fırsatlar

Seçilirseniz, uçuşunuz (ülkenizin ana havaalanından), Zürih’ten zirveye ulaşım, konaklama ve yemek masrafları zirve süresince karşılanacaktır. Sigorta ve ilave kişisel harcamalar ve vizeler (bir kişiyi isteyenler için) İsviçre’ye girmek için karşılanmayacak. Katılımcılar, kampanya oluşturma, proje yönetimi, liderlik, halkla ilişkiler, atış ve daha fazlası gibi becerileri öğreneceklerdir. Küresel Gençlik Zirvesi, bir yıllık eğitim toplantıları, ağlar ve atölye çalışmaları ile tamamen finanse edilen, yaşamı değiştirecek bir gençlik fırsatıdır.

Kimler Başvurabilir?

Dünyanın dört bir yanındaki SDG’lere ulaşmaya çalışan en ilham verici, ilginç, hevesli, kararlı, yenilikçi genç sosyal girişimcileri, topluluk aktivistlerini, gönüllüleri ve kampanyacıları arıyorlar. Zirvede katılımcılar 18-23 yaşları arasında olmalıdır. İsviçre’ye girmek için vize isteyen katılımcıların vizelerini kendileri ödemeleri için ayarlamaları ve ödemeleri gerekir. Ayrıca, Zirve süresince tüm katılımcılardan İsviçre’de sağlık sigortası ve kaza sigortası belgesi sunmalarını isteyeceklerdir.

Program tarihi: 12-18 Ağustos 2018 , İsviçre

Son başvuru tarihi: 4 Mart 2018

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız