İspanya’da AGH Projesine Katılmak İster misiniz?


İspanya‘nın Malaga şehrinde Ocak 2019-Eylül 2019 tarhileri arasında 9 ay Avrupa Gönüllü Hizmeti yapacak gönüllüler aranıyor.

Gönüllü seçimi 3 aşamadan oluşuyor:

1.aşamada online başvuru formunu 5 Ağustos 2018 tarihine kadar doldurup İngilizce veya İspanyolca CV ve motivasyon mektubunuzu iletmeniz gerekiyor.

2. aşamada seçilen adaylarla iletişime geçeilecek ve adaylardan programa katılma isteklerini kanıtlamaları bekleniyor(13 Ağustos 2018).

3.aşamada skype görüşmesi ve mülakat yapılacaktır(3-4 Eylül 2018).

Gönüllü profili:

Gönüllü, motivasyon kriterlerine, takım halinde çalışmaya istekli olmanın yanı sıra, gençlerle çalışma taahhüdüne ve ilgisine göre seçilecektir.

Sağlanacak imkanlar:

Gıda: Gönüllü her ay gıda için 150 Euro alacak.

Konaklama: Gönüllü, diğer gençlerle paylaşılan bir dairede bir odada yaşayacak. Oda ve daire tam donanımlı olacak ve elektrik, su, gaz barındırma organizasyonu tarafından karşılanacaktır.

Pratik düzenlemeler (çalışma saatleri, hafta içi günler, tatiller): Gönüllü haftada 5 gün 35 saat çalışır. Proje süresince 15 işgünü ya da 21 takvim günü tatil hakkı vardır.

Cep harçlığı: Gönüllü, ayın ilk günü, aylık olarak 150 Euro olan İspanyol NA tarafından öngörülen aylık ücreti alacaktır.

Yerel ulaşım: İhtiyaç duyulduğunda, her gönüllü BİBİ veya OTOBÜS KART’ı seçmek için bir şansa sahip olacak, gerekirse uzun mesafe etkinlikleri barındırma organizasyonu tarafından karşılanacaktır.

Dil desteği: Erasmus + program rehberinde belirtildiği üzere gönüllünün çevrimiçi bir platformla dil desteği alma hakkı vardır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.