InnoCampus Gönüllülerini Arıyor


inno_campus

InnoCampus, işbirliğine dayalı inovasyon ve girişimcilik deneyimlerini genç girişimcilere yaşatmak amacıyla tasarlanmış kar amacı gütmeyen bir projedir.

InnoCampus, üç konteynırdan oluşan ve tırlarla şehirden şehire taşınabilen sıradışı bir mekanın içinde girişimcilik, inovasyon, yaratıcılık ve 3 boyutlu üretim teknoloji eğitimlerini sunmaktadır. Sunduğu programlar arasında girişimciler için girişim hızlandırıcı ve lise girişimcilik ve yaratıcılık kampı vardır. Bunlara ek olarak çocuklar için teknoloji atölyeleri de düzenlemektedir.

InnoCampus takımının amacı, Türkiye’nin her bölgesindeki gençlere girişimciliğin farklı aşamalarında ihtiyaçları olan araçları öğretmek, cesaret vermek ve onları yolculuklarının ilerleyen aşamalarında da destek alabilecekleri kişi ve kurumlarla tanıştırmaktadır. Ülkemizin ilerlemesi için girişimciliğin, inovasyona ve yaratıcı düşünceye yapılan yatırımın önemine inanarak yola çıkan InnoCampus takımı bu programı gönüllü eğitmen ve mentorların desteği ve sponsorlarının katkısıyla yürütmektedir.

Haber yayını: https://www.youtube.com/watch?v=XZVs6rJKlEE

Video: https://www.youtube.com/watch?v=wqUq-jymtsA

Projenin web sitesi: innocampus.org

 

Bir cevap yazın