İngiltere’de Uluslararası Büyükelçilik Burs Programı


West London Üniversitesi, Eylül 2018’de uluslararası başvuru sahipleri için 50 kadar burs sunmaktan gurur duyuyor. Uluslararası Büyükelçiler Bursu, West London Üniversitesi için büyükelçi olmak isteyen öğrencilere maddi destek sağlamaktadır.

Bu burs, sadece ilk yıl eğitim ücreti için bir indirim sağlar. Üniversite, üniversiteye ve daha geniş küresel topluluğa en büyük katkıda bulunacak, kanıtlanmış bir akademik başarıya sahip istisnai adayları arıyor.

Yararları
Burs değeri / süresi:
Burslar £ 5,000 değerindedir. Burs, yalnızca eğitimin ilk yılı için öğrenim ücretine karşı bir indirim sağlar.
Uluslararası bir büyükelçi olarak, burs için düzenlenen etkinlikleri destekleyerek ya da Uluslararası Ofis tarafından West London Üniversitesi’nin tanıtımına zaman zaman katkıda bulunabileceksiniz.
Mevcut ve gelecekteki promosyon faaliyetlerine katılacaksınız ve pazarlama departmanı tarafından görüşülüp fotoğraflanacaktır.

Nitelikler
West London Üniversitesi’nde lisans veya yüksek lisans dersi için bir başvuru sahibi, Eylül 2018’de çalışmaya başlayacak. Bunun anlamı, zaten bu Üniversitede bir ders için başvurmuş olmalısınız ve zaten kabul görevlilerimizden birinden resmi bir teklif aldınız demektir.
Kendini yurt dışında finanse eden  ücretli, tam ödeyen bir öğrenci (lütfen dikkat: ABD’li başvuranlar uygun değildir).

Uluslararası Büyükelçi Bursu, mükemmel bir uluslararası öğrenci büyükelçisi olma şansını ve becerisini gösteren adaylara rekabetçi bir temelde verilecektir.

Son başvuru tarihi: 15 Temmuz 2018

Detaylı bilgi için tıklayınız