Google ile Sivil Toplum Kuruluşları Programı Türkiye’de


Google ile Sivil Toplum Kuruluşları Programı , uygunluk kriterlerini karşılayan Sivil Toplum Kuruluşlarının Google Apps, Google Reklam Bağışları, YouTube ve diğer ürünlere ücretsiz erişmelerine olanak sağlayarak; STK’ların bu araçlar ile yeni bağışçılar ve gönüllüler bulmasına, daha verimli çalışmasına ve kuruluşlarının hikayesini anlatmasına yardımcı olmayı hedefliyor.

Global olarak TechSoup kuruluşu ortaklığında yürütülen Google ile Sivil Toplum Kuruluşları programına katılmak için ilk olarak TechSoup Türkiye Yazılım Bağışı Programı’na kayıt olmanız ve başvuru için uygunluk onayı alınması gerekiyor.

TechSoup Global ağının yerel bir partneri olarak STGM de, Google, Microsoft ve Bitdefender gibi şirketlerin kar amacı gütmeyen kuruluşlara yönelik teknoloji bağışı programlarını yürütmektedir.

TechSoup Türkiye hakkında detaylı bilgi almak ve TechSoup Türkiye’ye kayıt olmak için web sayfasını inceleyebilir, Google Sivil Toplum Kuruluşları Programına başvurmak için bu bağlantıyıkullanabilirsiniz.