Global Eğitim Ödülleri için Başvurun


Genç bireylerin yüksek öğrenimlerinin bir parçası olarak, yeni ülkeleri, kültürleri ve dilleri keşfetmek üzere yurt dışında eğitim almalarını teşvik ediyoruz. ISIC Birliği, StudyPortals ve British Council IELTS, Global Eğitim Ödüllerini bu nedenle hayata geçiriyor.

Global Eğitim Ödülleri yurt dışı eğitimini; pek çok öğrenci için, kişisel yaşamlarına ve profesyonel kariyerlerine alternatif bakış açıları katarken, aynı zamanda kültürler arası anlayış ve toleransı geliştiren olumlu bir yaşam deneyimi olarak tanımlıyor.

Ödül, ilk etapta öğrenim ücreti karşılığında verilecek ve doğrudan başarılı adayın kayıt yaptıracağı yükseköğretim kurumuna ödenecektir.

Öğrenim ücretleri maksimum 10.000 sterlin olan bireysel ödül miktarının altındaysa; geri kalan miktar, öğrencinin ilk kez yüksek öğrenim kurumuna kayıtlı olduğu andan itibaren en fazla 52 hafta boyunca kişisel yaşam masrafları için ödenebilir.

Başvuru tarihleri

BAŞVURULAR AÇILDI.

Güz 2018 dönemi için başvurular açılmıştır, son başvuru tarihi 20 Temmuz 2018‘dir. Ödüller, 1 Ağustos ve 31 Ekim 2018 arası dönemde eğitim alacak kişiler arasından seçilecektir.

Proje ortaklarının temsilcilerinden oluşan bir seçici kurul, başvuruları inceleyip değerlendirecektir. En güçlü adaylar finale kalacak ve nihai kazanan belirlenmeden önce yüz yüze mülakata çağrılacaklardır.

Kazananlar son başvuru tarihinden (20 Temmuz 2018) itibaren üç ay içinde açıklanacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız