Galler’de Tüm Masrafların Karşılandığı AGH için Başvurun


UNA Exchange, Galler’de bulunan, 1973 yılından bu yana uluslararası bir anlayışı geliştirmek için çalışan bir kar amacı gütmeyen kuruluştur. Kuruluş, gönüllü ve kültürel değişim yoluyla topluluk gelişimini desteklemeyi amaçlamaktadır. UNA Exchange, Galler’de ve yurtdışında iki haftadan 12 aya kadar uluslararası gönüllülüğü destekleyen bir dizi programı yönetir. Faaliyetleri farklı ülkelerin gençlerini zaman ve enerjilerini benzersiz bir şekilde gönüllü olarak bir araya getirerek bireylere ve topluluklara fayda sağlamaktır. UNA, UNA Değişim Programı ile yardımcı olmak için 1 gönüllü arıyor. Galler’de ve yurt dışında uluslararası gönüllü projelerde gönüllülerin gönderilmesi ve barındırılmasına yardımcı olacaklarıdır. Gönüllü Cardiff’deki UNA ofisinde çalışanlarıyla ve AGH ile yakından çalışacak.

Gönüllüler Cardiff’te merkezi bir konumda diğer AGH gönüllüleriyle birlikte 7 yatak odalı bir evde yaşayacak. Her kişi kendi yatak odası olacak ve mutfak, banyo ve oturma odası paylaşacak. Ayda bir kez yiyecek, cep harçlığı için yaklaşık 250 £ tutarında bir ücret ödenecektir.

Adaylar UNA başvuru formu, özgeçmiş, referans mektubu ve motivasyon mektuplarını gönderici kuruluş bilgileri ile  evscoordinator@unaexchange.org adresine e-mail yoluyla göndererek başvuruyu yapmak zorundadır.

Detaylı bilgi ve başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Son başvuru tarihi 31 Mayıs 2017‘dir.

Kaynak için tıklayınız.

Bir cevap yazın