Fatoş Büyükkuşoğlu Güçlü Kadın Ödülü için Başvurular Başladı


Arya Kadın Yatırım Platformu’nun her yıl alanında liderlik göstermiş, fark yaratan ve ilham veren kadınları seçtiği Fatoş Büyükkuşoğlu Güçlü Kadın Ödülü için başvurular alınmaya başlandı. Ödül için son başvuru tarihi 31 Ağustos 2017.

Arya Kadın Yatırım Platformunun 4 yıldır düzenlediği Fatoş Büyükkuşoğlu Güçlü KadınÖdülü için geri sayım devam ediyor. Başarı hikayeleriyle dünyayı değiştiren ve başka kadınlara ilham kaynağı olan kadınların başvuralarını 31 Ağustos’a kadar yapmaları bekleniyor.

Arya Kadın Yatırım Platformu’nun kurucusu Ahu Serter’in ve kardeşi Gamze Büyükkuşoğlu’nun annelerinin ansına verilen Fatoş Büyükkuşoğlu Güçlü Kadın Ödülü, 2014 yılında bu yana fark yaratan kadınları ödüllendiriyor.

Ahu Serter, ilham verici bir anne, sanatçı ve iş kadını olarak bilinen Fatoş Büyükkuşoğlu ve onun adına verilen ödülle ilgili şöyle konuştu; “Annem inanılmaz bir kadındı. Güveni ve zarafetiyle girdiği her ortamı aydınlatan bir kadındı. Her tür insandan saygı ve samimiyet görürdü, çünkü herkese öyle yaklaşırdı. Annem bize, bir kadının istediği her işte başarılı olabileceğine inandırdı. Toplumumuzda, onun gibi geleceği şekillendirecek daha çok kadına ihtiyacımız var.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.