Davet: BizBizze Daha Güçlü!


BizBizze olarak; öğrenerek büyümek, daha çok kadınla bir araya gelmek, birlikten güç kazanmak, kazandırmak amacıyla yola çıktık. Bir yıldır, sizlerden aldığımız ilham ve destekle, kadınların sosyal ve ekonomik yaşama aktif ve eşit katılımı için çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz.

Şimdi daha geniş bir alanda, daha çok dostla cinsiyet eşitliği için çalışmak üzere adımımızı biraz daha öteye atıyoruz, BizBizze Derneği’ni kuruyoruz.

BizBizze Daha Güçlü etkinliğinde yanımızda, kadınların yanında olmanız dileğiyle…

Program:

12 Aralık 2017, Salı – 19.30

  • Kokteyl & Mini Konser
  • Açılış – Hoş Geldiniz!
  • Neden BizBizze? – Konuşmacı: Bedriye Hülya
  • BizBizze ile Kadınlar için – Konuşmacı: Berrak Kutsoy

 

Yer: Moda Teras

Adres: Moda Mektebi Sokak No:1 Moda / Kadıköy / İstanbul

 

Bedriye Hülya

BizBizze Derneği Kurucu Üye

Berrak Kutsoy

BizBizze Derneği Kurucu Üye

 

LCV: info@bizbizze.com – 05459401030

 

BizBizze Hakkında:

b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi, 1 yıldır, JP Morgan Chase Vakfı ve Açık Toplum Vakfı desteğiyle BizBizze Kadınlar için Fikir ve Destek Ünitesi projesini yürütmektedir. Kadınları çalışma yaşamında güçlendirmek; kadınların girişimci, çalışan ve/ veya gönüllü olarak sosyal yaşama ve iş yaşamına katılımını arttırmak üzere geliştirilen Bizbizze; kadınlara ücretsiz eğitim, koçluk, mentorluk ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda önce İstanbul’da, daha sonra Türkiye’nin her yerinde kadınların bu hizmetleri tek bir çatı altında ve bütüncül bir şekilde alabilecekleri Kadınlar için BizBizze Merkezleri kurmayı hedeflemektedir.

 

BizBizze projesi, 3 Mart-17 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi işbirliğiyle eğitim programını tamamlamış, ICF Türkiye (International Coaching Federation Turkey) ile birlikte koçluk, KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) ile birlikte mentorluk ve b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi ile birlikte danışmanlık programlarını sürdürmektedir. 1 yıllık sürede, 3000’den fazla kadına ulaşan 130 etkinlik düzenleyen ve 300 kadının doğrudan yararlandığı hizmetleri üreten BizBizze, Aralık 2017 itibarıyla yoluna dernek olarak devam ediyor.

 

— 

Müge Yamanyılmaz
Proje Koordinatörü/Project Coordinator
Bizbizze Kadınlar için Fikir Destek Ünitesi / Bizbizze Small Business Bureau for Women

E-mail: muge@bizbizze.com
Tel/Phone: +90 545 9401030
Website: http://bizbizze.com/
FacebookTwitterInstagramLinkedInYouTube