Co-Opinion, Kapılarını Yeni Stajyerleri için Aralıyor


Türkiye merkezli olarak Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde 6 ülkede çalışmalarını kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak sürdüren, gençlik ağı Co-Opinion, kapılarını yeni stajyerleri için aralıyor!

Çalıştığı bölgelerdeki gençlerin sorunlarını tespit edip bu sorunlara yönelik çözümler üretmeyi hedefleyen Co-Opinion, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren 30’dan fazla kurumu mobilize eden ve Dünya Bankası Global Gençlik Programı partneri olan bir gençlik dayanışma ağıdır. Co-Opinion, genç ve dinamik kadrosunu genişletmek ve özellikle sivil toplum kuruluşlarında çalışmayı hedefleyen kişilere kariyer planlamalarında bir yol haritası sunmak istemektedir.

Artık taşın altına siz de elinizi koymak istiyorsanız; sizin gibi düşünen, genç ve deneyimli bir ekibin parçası olmak istiyorsanız; sivil toplum kuruluşlarında çalışmak ve bu yolda ilerlemek istiyorsanız; Ortadoğu politikalarına ve gençliğin sorunlarına ilgi duyuyorsanız mevcut açık pozisyonlar üzerinden stajyer olarak Co-Opinion ekibine katılabilirsiniz.

Başvurular 13 Ekim Cuma gününe kadar açıktır.

Başvuru için güncel özgeçmişinizi, 100 kelimelik bir ön yazıyla birlikte ilgilendiğiniz alanı da belirterek contact@co-opinion.org adresine göndermeniz gerekmektedir.

Co-Opinion’ın staj başvurularıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Co-Opinion’ın resmi internet sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.