Budapeşte’de Tüm Masrafların Karşılandığı Eğitim Kursu için Başvurun


11-15 Eylül 2017 tarihleri arasında Budapeşte’de düzenlenecek olan eğitim kursu destek personeli için gerekli yeterliliklerin geliştirilmesi yoluyla AGH projelerinin kalitesini artırmayı hedeflemektedir. Ayrıca, Erasmus + Gençlik Programı’nın sunduğu fırsatlar hakkında katılımcılarına güncel bilgi sağlar.

SOHO eğitim kursu, barınma, gönderme ve koordinasyon tarafında AGH gönüllü çevresindeki destek sisteminde doğrudan yer alanlar (örn. Danışmanlar ve görevle ilgili destek görevlileri) için tasarlanmıştır. Destek personeli kaliteli bir gönüllü hizmet için koşulların sağlanmasında ve gönüllülerin AGH’de öğrenim için fırsatlar yaratmada önemli bir rol oynamaktadır.

Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır.

Türkiye’den 3 kişinin gönderileceği eğitim kursu için son başvuru tarihi 18 Haziran 2017‘dir.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Bir cevap yazın