Akademisyen ve Kobilere Yönelik Horizon 2020 Konferansı


Trakya Teknoloji Transfer Ofisi tarafından, 21 Ekim 2016 tarihinde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi Senato Salonu’nda “AVRUPA’YA AÇILAN KAPI TRAKYA’DA HORİZON 2020” isimli konferans düzenlenecektir.

Konferans, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan TABAKOĞLU, TÜBİTAK Uluslararası İşbirliği Daire Başkanı Hakan KARATAŞ, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN’in de katılımlarıyla gerçekleşecektir.

“Ufuk 2020 Programı Genel Bilgilendirme, Destek ve Ödül Programları”, “Ufuk 2020 Sağlık, Demografik Değişim ve Refah Alanı 2017 Çağrıları” ve “Ufuk 2020’de KOBİ’ler için Fırsatlar”  konferans başlıklarıdır.

Konferans; Trakya Bölgesinde faaliyet gösteren tüm KOBİ’lere, Trakya Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde bulunan başta Tıp Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu olmak üzere Avrupa Birliği Projelerinde yer almak isteyen tüm akademisyenlere yöneliktir.

“Sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.”

Trakya Teknoloji Transfer Ofisi

Kayıt için: trakyadahorizon2020.eventbrite.com

*Konferansa katılım 150 kişi ile sınırlı olup, kayıt zorunludur. Konferansımız kapsamında öğle yemeği ikram edilecektir.