Yönetim Bilimleri Sempozyumuna Davetlisiniz


yönetimbilimleri_sempo

Ülkemizdeki yönetim kültürünün geliştirilmesi, sürdürülebilir yönetim sistemlerinin oluşturulması, kaynakların kullanımındaki verimliliğin artırılması amacıyla TÜBİTAK TÜSSİDE, uzman kadrosu ve üniversiteler ile işbirliği yaparak Ar-Ge içerikli projeler yürütmektedir. Yönetim Bilimleri yaklaşımlarını benimseyen TÜBİTAK TÜSSİDE, bu konuda ülkemizdeki farkındalığın artması amacıyla İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ile işbirliği yaparak Yönetim Bilimleri konusunda bir sempozyum düzenlemeye karar vermiştir. Söz konusu Yönetim Bilimleri Sempozyumu 8-9 Aralık 2016 tarihleri arasında İTÜ İşletme Fakültesi’nde gerçekleştirilecektir.

Yönetim Bilimleri Sempozyumu’nun ana teması “Kamu ve Özel Sektörde Yönetim Bilimleri Uygulamaları” olarak belirlenmiştir. Sempozyuma katılım ücretsiz olup internet üzerinden kayıt yapılması gerekmektedir.

Sempozyumda yapılacak sunumlar ve bilgilendirme toplantıları ile yönetim bilimleri alanında kamu ve özel sektör çalışanlarının, akademisyenlerin ve uzmanların bilgi ve tecrübelerini paylaşmaları amaçlanmaktadır.

Sempozyum ile ilgili detaylı bilgi için: www.yonetimsempozyumu.com/

İrtibat İçin: Ayşe ŞENTÜRK (ayse.senturk@tubitak.gov.tr)

Bir cevap yazın