Türk-Yunan Gençlik Sempozyumu Başvuruları Başladı


07d48b63b9b54a80ac7f4c80463b12f4-png-750x262_q85_crop-scale

Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi (CIES), Türk-Yunan Gençlik Ortaklığı Girişimi kapsamında NATO Kamu Diplomasisi Birimi desteğiyle Güvenlik alanında Türk-Yunan Gençlik Sempozyumu düzenleyecektir. Sempozyum, genç Türk ve Yunan Uluslararası İlişkiler uzmanlarını bir araya getirerek birlikte üretme, diyalog ve ağ kurma olanağı sağlayacaktır. Proje, Yunan ve Türk gençleri arasında işbirliği ve diyaloğu geliştirme, iki ülke arasında yakınlaşma sürecinin bir parçası olarak ilişkilerin gelişmesinde, birbirlerini daha iyi anlamalarında ve aralarında güven inşaa etmeye katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

İstanbul’da 14 –  18 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan sempozyum 25 – 35 yaş arasındaki tüm uluslararası uzmanlarının başvurusuna açıktır. Tüm ulaşım konaklama masrafları organizatörler tarafından karşılanacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyenler özgeçmişlerini ve bu sempozyuma katılmak için yeterliliklerini anlatıkları kısa yazıyı 27 Ekim 2016‘ya kadar cies@khas.edu.tr adresine yollamaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bir cevap yazın