İstanbul Medeniyet Üniversitesi Proje Ofisi Gönüllülerini Arıyor


Yeni Nesil Yenilikçi ve Girişimci Devlet Üniversitesi; İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Yerel, Ulusal ve Uluslararası projelerde çalışmak üzere gönüllülerini arıyor!

Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisimiz kurulduğu günden bu yana, Üniversitemizin “Medeniyet odaklı, ürettiği bilim, teknoloji ve sanata evrensel değerleri katan özgün bir üniversite olmak” misyonuna, “İnsan ve toplum odaklı çalışmalarıyla medeniyetleri buluşturan, ürettiği bilim ve teknoloji ile geleceğin dünyasının oluşumunda aktif rol alan, özgün bir araştırma üniversitesi olmaktır” vizyonuna uygun, toplumsal faydayı ana görev olarak benimsemiş, gelişerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu bağlamda “Uluslararası”, “Yenilikçi”, “Girişimci”, “Araştırma Temelli”, “Toplum ve Medeniyet Odaklı” ilkelerini temel alan ofisimiz, bu gelişim sürecinin sonucunda insan kaynağına ihtiyaç duymaktadır.

Kendinizi dinamik bir ortamda, proje döngüsü içerisinde geliştirmek, planlama, uygulama, raporlama ve değerlendirme safhalarında çalışmak, proje mutfağında yoğrulmak isterseniz, ofisimizde çalışmaya davetlisiniz.

Ofisimizin yaptığı yerel, ulusal ve uluslararası etkinliklerde, Türk ve yabancı katılımcılarla gerçekleştirilecek yurtiçi ve yurtdışı projelerde örgütsel görevler alabilirsiniz. Ayrıca, özellikle İstanbul ve Marmara Bölgesinde yapılan farklı projelerde gönüllü olarak yer alabilirsiniz. Çalışma saatleri ve program esnek olup, ofis çalışanları ile birlikte özgür, şeffaf ve aktif katılımlı programlarda diğer gönüllülerle beraber yine gönüllülük esasına dayalı olarak verilecek kararlarda yer alabilirsiniz.

Neden gönüllü olmalıyım?

Eğer siz de iyi şekilde bilgisayar kullanıyorsanız, yabancı diliniz var ise, genç ve dinamik çalışmaları içine girmek istiyorsanız, farklı ortamlarda farklı özgeçmişleri olan insanlarla çalışmak ve inovasyon üretmek istiyorsanız hemen iletişime geçin.

  1. Yerel, ulusal ve uluslararası projeler ile bunların ilgili olduğu gençlik çalışmalarına katılmak,
  2. Aktif ve bilinçli bir vatandaş olmak,
  3. Spor organizasyonlarına katılmak,
  4. Var olan fikirleri proje formatına dönüştürerek uygulamak,
  5. Devam etmekte olan projelerimizde yer alarak, sivil toplum ve gençlik çalışanı olma kavramını öğrenmek,
  6. Aktif şekilde uygulamalara ve butik eğitimlere katılarak proje döngüsü yönetimi ve gönüllülük yönetimini öğrenmek,
  7. Sosyal zekâ ve örgütsel becerileri geliştirmek,

istiyorsanız İstanbul Medeniyet Üniversitesi Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi sizi bekliyor.

Not: Görev alınacak projelerde, proje bütçesinin elverdiği duruma göre gönüllülerin yol ve yemek ihtiyaçları karşılanacaktır.

Gönüllülerin orta/iyi derece bilgisayar kullanması, Word, Excel ve PowerPoint, Sosyal Medyayı bilmeleri beklenmektedir. Projelerin uygulamasında ve uluslararası etkinliklere başvurular için ise yabancı dil yeterliliklerin olması gerekmektedir.

İletişim ve Başvuru için: 

imu.projectoffice@gmail.com, 0090 543 3564457

https://docs.google.com/forms/d/1BoOhLhrUItUk98r4drraavUnLSifE4KO0x__HEFlQlU/viewform