Güneş Enerjisi Odaklanma Atölye Çalışmaları Başvuruları Başladı


gorsel

Karşıyaka Yenilenebilir Enerji Derneği Güneş Enerjisi Odaklanma Atölye Çalışmalarında İtalyan teknik uzmanlar ile birlikte katılımcılarını bekliyor.

Karşıyaka Yenilenebilir Enerji Derneği, AB Sivil Toplum Diyaloğu Programı kapsamında İtalyan Kyoto Club ortaklığında yürüttüğü ‘’Güneş Enerjisi & Enerji Verimliliği’’ adlı projeleri çerçevesinde Güneş Enerjisi Odaklanma atölye çalışmaları düzenleyecek.

Enerji verimliliği, daha az karbon salımı gibi konularda çalışan ve danışmanlık veren AzzeroCO2 teknik yöneticilerinden Alessandro Martella atölye çalışmasının ilk 2 gününde güneş enerjisi sistemleri ağırlıkta olmak üzere, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği konularında toplantıların moderatörlüğünü yapacak. Çalışmaların son 2 gününde moderatörlük yapacak olan çevre ve iklim değişikliği konularında çalışmalar yürüten Kyoto Club direktörü Sergio Andreis iklim değişikliği ve yeşil ekonomi konularında katılımcılar ile deneyimlerini paylaşacak.

Karşıyaka Yenilenebilir Enerji Derneği, yenilenebilir enerji, enerji verimliliği ve güneş enerjisi sistemleri konularında deneyimlerini paylaşmak isteyen, sorularına cevap arayan herkesi 1-2-3-4 Kasım 2016 tarihlerinde 4 gün boyunca tekrarlanacak olan odaklanma seminerlerine davet ediyor.

Sınırlı sayıda katılımcının kabul edileceği atölye çalışmalarına katılım için iletişim bilgileri ve başvuru formu’nu aşağıda bulabilirsiniz.

Yer: Bostanlı Vilayetler Evi – Cengiz Topel Caddesi No:27
Bostanlı / İzmir

Tarih: 1-2-3-4 Kasım 2016

Saat: 09.30- 15.00

Öğle yemeği ve ikramlar katılımcılara ücretsizdir.

(Atölye çalışma dili İngilizcedir, simultane tercüme yapılmayacaktır.)

Başvuru Formu için:

https://goo.gl/forms/NHUznxiNjwFDV1l22

Detaylı bilgi için:

Hazal Coşkun (Proje Halkla İlişkiler Uzmanı)

Tel: +90 554 897 86 14

Mail: husnuyar@hotmail.com, hazalco@gmail.com

Web sitesi: www.gunesenerjiprojesi.org

Facebook: Güneş Enerjisi & Enerji Verimliliği Projesi

Adres: Tuna Mahallesi Kemalpaşa Caddesi (1717 Sokak) 58/417 Karşıyaka- İZMİR

Bir cevap yazın