Fransa’da Erasmus Stajı Fırsatı


Merkezi Strazburg’da bulunan ve Avrupa’nın farklı ülke ve şehirlerinde temsilcilikleri bulunan COJEP International, Erasmus Staj programı çerçevesinde kendini geliştirmek, Avrupa ve AB Politikalarına hakim olmak isteyen, liderlik özelliklerini geliştirmek ve farklı kültürleri tanımaya açık stajyerlere, kurum içinde staj fırsatı sunmaktadır. COJEP International, Erasmus Staj programı çerçevesinde üniversite öğrencilerinin başvurularına yılın her dönemi açıktır.

Hukuk, Grafik Tasarımı, İletişim, Siyaset ve Sosyal Bilimler ve Uluslararası projeler konularına hakim ya da öğrenmeye açık Erasmus staj programı şartlarını taşıyan öğrenciler; COJEP International’da yer alabilirler.

Staj programı çerçevesinde COJEP International’de staj yapmak isteyen öğrencilerin, özgeçmişlerini (İngilizce, Türkçe ya da Fransızca; tercihen Europass CV) cojep.director@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir. Lütfen okullarınız Ab Ofisi/Erasmus Ofisi/Uluslararası ofisleri ile görüşüp, edindiğiniz bilgilerle kişisel özgeçmişlerinizi gönderiniz.

Erasmus Staj programı ile ayrıntılı bilgi için tıklayınız.